Nieruchomości Komercyjne | Warszawa

SPOTKANIE EDUKACYJNE Z PARTNERAMI ZARZĄDZAJĄCYMI

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

Dowiedz się, jak zarabiać na inwestycjach w biurowce klasy A

czwartek, 17 sierpnia 2017

godz. 18:00-20:30

Warszawa

REINO Partners,
ul. Śniadeckich 17

30 miejsc

Decyduje kolejność zapisów

O WYDARZENIU

„Nieruchomości komercyjne” to wyjątkowa okazja na poznanie rozwijającego się rynku inwestycji w prestiżowe biurowce klasy A.

Podczas spotkania będą Państwo mieli okazję poznać Wspólników REINO Partners, którzy w swojej karierze zrealizowali już transakcji na ponad 3 MILIARDY EURO, a od czasu gdy działają jako jeden zespół sprzedali 11 nieruchomości komercyjnych o łącznej wartości ponad 300 MILIONÓW EURO.

Dzięki spotkaniu:

  • Dowiesz się, jak wygenerować 2-cyfrowe stopy zwrotu na wysokodochodowych projektach deweloperskich
  • Zgłębisz wiedzę na temat różnic między inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe a nieruchomości komercyjne
  • Skorzystasz z doświadczenia uznanych praktyków branży nieruchomości komercyjnych w Polsce
  • Zyskasz szansę na współtworzenie najbardziej ekskluzywnych przestrzeni biurowych

null

Radosław Świątkowski (Współzałożyciel i Partner Zarządzający, REINO Partners)

Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe związane z inwestycjami i rynkiem kapitałowym, fuzjami i przejęciami, tworzeniem przedsięwzięć, zarządzaniem funduszami (fundusz private equity/venture capital oraz fundusz deweloperski), projektami i przedsiębiorstwami, doradztwem strategicznym i finansowym, restrukturyzacją przedsiębiorstw i portfeli aktywów. Łączna wartość aktywów i transakcji, w których zarządzaniu lub finalizowaniu uczestniczył przekracza 3 mld zł.

Od roku 2004 tworzył i rozwijał działalność inwestycyjną Grupy BBI na rynku nieruchomości, początkowo jako menedżer funduszu BBI Nieruchomości, a następnie Członek Zarządu – Zarządzający Funduszem Deweloperskim w spółce giełdowej BBI Development NFI SA, a także Członek Zarządu BB Investment odpowiedzialny za działalność inwestycyjną Grupy BBI na rynku nieruchomości.

null

Justyna Tinc (Head of Asset Management, REINO Partners)

Posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości w rejonie CEE, związane w szczególności z procesami zakupu i sprzedaży (w tym badania due diligence), a także procesami optymalizacyjnymi przed i potransakcyjnymi, realizowanymi we współpracy z inwestorami polskimi i zagranicznymi deweloperami.

Jako Head of Asset Management odpowiada za przygotowanie i prowadzenie aktywnych działań z zakresu asset management podnoszących wartość nieruchomości w zarządzaniu. Realizuje strategie funduszy i spółek zarządzanych przez REINO Partners w zakresie komercjalizacji, a także optymalizacji przychodów i kosztów, w szczególności w odniesieniu do realizowanej polityki dywidendowej. Uczestniczy również w działaniach związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz polityką informacyjną i relacjami inwestorskimi.

czwartek, 17 sierpnia 2017

godz. 18:00-20:30

Warszawa

REINO Partners,
ul. Śniadeckich 17

30 miejsc

Decyduje kolejność zapisów

WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU!

Spotkanie dla Inwestorów zainteresowanych produktami inwestycyjnymi dostępnymi od 180.000 zł
Regulamin.

KONTAKT Z NAMI

DODATKOWE INFORMACJE


0
Uczestników naszych szkoleń
0
Rok naszego powstania
0
Subskrybentów